Antika Eşya Nakliyatı

Antika Eşya Nakliyatı

Antika eşya ve çerçeveli sanat eserlerinin taşınmasında uzman olan ABS Nakliyat eğitimli profesyoneller gözetiminde antika, heykel, resim ve ısmarlama sanat eseri taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

Antikaların aile yadigarları olduğu kadar yüksek değerli olduğunu da unutmuyor, bu sebeple sanat eserlerini ve antika eşyaları her zaman gereken dikkat ve saygıyı göstererek taşıyoruz. Antika ve sanat eserlerin taşınması için ABS Nakliyat ile biran önce iletişime geçmenizde yarar var.

ABS Nakliyat bünyesinde görev yapan uzmanlarımız eğitimli ve antika eşyalarınızın güvenle taşınması için gereken tüm özel tedbirleri alacak deneyimdedir. Taşıma işleminin başından sonuna kadar müşterilerimizle yakın iletişim içinde çalışıyor, her bir antika eşyanın ne şekilde tanışacağı konusunda bilgi veriyoruz. Taşıma standartlarına göre antika eşyalar ambalajlanabileceği gibi paketlenerek de taşınabilir, özel dikkat gereken sanat eseri ve antika eşyalarsa yapısal özelliklerine göre en uygun şekilde tanışacak özel yapım ahşap sandık gibi ünitelerle taşınabilir.

Antika Eşya Taşımacılığındaki Anlayışımız
Çin porseleni ve cam antikalar gibi özel dikkat gerektiren eşyalarınızı taşımadan önce kapsamlı bir değerlendirme yaparak, ahşap sandık veya havalı ambalaj paketi gibi eşyanın yapısal özelliklerine göre risklere karşı ideal ambalajlama yöntemlerini kullanıyoruz.

Antika mobilyalarınızı tüm zayıf noktaların korunmasını sağlayan, özel kaplama malzemeleriyle sararak taşıyoruz. Eğer ahşap mobilya ağır ve büyük yapılıysa eşyaya özel sandıklarla, eşyanın daha stabil pozisyonda taşınmasını sağlıyoruz.

Resimler ambalajlara sarılarak tanışabilmesine rağmen kasa içine koyarak taşımak her zaman ideal seçimdir. Resimleri kasa içine konarak taşımak çok daha güvenilir bir taşıma yolu olduğundan, resme ve çerçevesine zarar verecek düşme gibi durumlara karşı tam koruma sağlanır.

Antika kitaplarınız, taşınma sırasında hareket etmeyecek şekilde paketlenir. Yüksek değere sahip antika kitaplar için daha güvenilir taşıma imkanı sunan farklı taşıma yöntemleri de kullanabilmekteyiz. Ekstra ambalajlama yaparak taşıma sırasında oluşabilecek riskleri minimuma indirebilmekteyiz. Bugüne kadar pek çok geniş kütüphane koleksiyonunu taşıyan ABS Nakliyat, antika kitap taşımacılığında oldukça deneyimlidir.

Antika gümüş eşyalarınız için en güvenilir taşıma yöntemi asitsiz kağıtlardır. Kararmayı önleyen asitsiz kağıtlarla yapılan ambalajlama sonrasında gümüş eşyalarınız gerekirse kasalara da yerleştirilerek de taşınabilir.

Eğer çok sayıda antika eşyanızın taşınması gerekiyorsa ücretsiz olarak sunduğumuz eksperle keşif hizmetlerimiz için iletişime geçmeniz en uygunu olacaktır. Böylece eksperlerimiz evinizi ziyaret ederek, antika eşyalarınızın taşınmasıyla ilgili gerekli konularda bilgi verebilir.

Sanat Eserlerinin Taşınması
Sanat eseri nakliyatı departmanımızdaki uzmanlarımız; antika mobilya, ısmarlama ve reprodüksiyon mobilya, geleneksel ve çağdaş sanat eseri, heykel ve mimari değere sahip eşyaların uluslararası nakliyatı konusunda deneyimli profesyonellerdir. Bugüne kadar çalıştığımız dünyanın dört bir yanındaki antika tüccarları, galeriler, müzeler, iç mimarlar, özel alıcılar uzmanlığımız ve deneyimimize kefildir.

Paketleme konusunda sektörün en iyileriyle çalışan ABS Nakliyat, geleneksel taşımacılık yöntemlerini en yüksek standartlarla uygulamakta ve paketleme işlemlerinde en yüksek güvenlik için yeni materyalleri kullanmaktadır.

Sanat eseri ve antika eşya taşımacılığı uzmanlarımızın sunduğu nakliyat hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Sanat Eseri Nakliyat Hizmetleri

Sanat Eseri Nakliyat Uzmanları

Ülke Çapındaki Koleksiyonlar

Yüksek Vasıflı Profesyonellerden Nitelikli Ambalajlama Hizmetleri

Denemiş, Test Edilmiş ve Onaylanmış Paketleme Materyalleri

Antika Eşya Sertifikaları

Dünyanın Dört Bir Yanına Hava, Deniz ve Karayoluyla Gönderim