Denizaşırı Ülkelere Nakliyat

Denizaşırı Ülkelere Nakliyat

Denizaşırı nakliyatlarda 6 ve 12 metrelik taşıma konteynerleri kullanıyoruz. Eşyalarınız özenle sarılarak veya paketlenerek taşınacaktır. Konteynerin yüklenmesinde, eşyalarınız için gerekli alanın ayrıldığından emin olması temel önceliktir. Eşyalarınızın yüklenmesi ve kapağın kilitlenmesiyle konteyner limana gönderilerek, en kısa sürede gemiye yüklenir. Hedef limana varıldığında eşyalarınız gümrükten geçirilir ve sonrasında yeni adresinize gönderilen konteynerdeki eşyalarınız boşaltılır. Eşyalarınız ambalaj ve kutulardan çıkarıldıktan sonra atık ambalajlar da ekibimizce toplanır.

Bir konteynerin tamamının kullanılmasını gerektirmeyen küçük sevkiyatlarda grup gönderileri ayarlanabilir. Bu yöntemde eşyalarınızın gönderilmesi, konteyneri dolduracak müşteri grubu oluşturmak için beklenmesi gerekeceğinden biraz daha uzun sürebilir ancak küçük sevkiyatlar için grup oluşturmak ekonomik anlamda en avantajlı seçenektir.

Depolama

Eşyalarınız için ister tek gecelik ister uzun süreli depoya ihtiyacınız olsun Londra konteyner depomuz her tür ihtiyacınız için idealdir. Taşınma sırasında, ev alım ve satışlarında, tadilat işleri için boş alana ihtiyaç duyulduğunda veya ülke dışında olacağınız süre boyunca Londra’daki konteyner depomuz sayesinde tüm eşyalarınızın güvenle saklanacağından emin olabilirsiniz. Tam korunaklı, güvenlik sistemli ve sigortalı konteyner depolarımız hem kısa süre hem uzun vadeli saklama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Tüm Paketleme, Nakliyat ve Depolama İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz

Standart paketleme hizmeti, yükleme hizmeti, hedef adrese veya depo alanına nakliyat hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken; bize neyi almamız gerektiğini söylememiz. Geri kalan her şeyle biz ilgileniriz. Nakliyat konusunda 30 yıllık uzmanlığımızla; antika, mobilya, piyano gibi eşyalarınız da dahil tüm özel eşyalarınızla yakından ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz.

Konteyner depolarımız, değerli sanat koleksiyonlarından ev eşyalarınıza kadar tüm kişisel eşyalarınızı en iyi şartlarda muhafaza edecek; modernlikte, rutubetsiz, uygun sıcaklık değerlerinde ve tam donanımlı tesislerdir. Eşyalarınız kendi konteynerinde, depo güvenliği gözetiminde kilitli olarak saklanır. Güvenlik, CCTV kamera ve hırsız alarm sistemleriyle sağlanmaktadır.

Endüstriyel tip konteynerler ve depolama tesisleri kullanıyoruz. Maksimum güvenlik ve verimlilik için eşyalar konteynerlere yerleştirilmeden önce ambalajlanarak etiketlenir. Yerleştirme işlemi bittikten sonra eşyalarınızla dolduran konteyner güvenilir ve tam donanımlı depomuza gönderilir. Londra depomuzdaki eşyalarınız 7/24 aktif olan CCTV güvenlik sistemiyle korunur.