Depolama ve Paketleme

Depolama ve Paketleme

Depoya mı İhtiyacınız Var?
Depoya ihtiyacınız varsa ABS Taşımacılık güvencesiyle sunduğumuz geniş içerikli yerel depolama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İster birkaç küçük parça kişisel eşya için yer arıyor olun isterse ev ve işyerinizin tüm eşyaları için depoya ihtiyacınız olsun kendimize ait olan İstanbul ve Kuzey Londra’daki depolardan birini seçebilirsiniz. 7 gün erişim imkanı sunan modern güvenlik sistemimizle eşyalarınızın güvencede olduğunu dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Depolarımız, gece görüşlü dijital CCTV kameralarla 7/24 izlenmekte ve alarm sistemleriyle korunmaktadır.

Sigortalama
Sigortalı depolama hizmetlerimizde kayıp ve hasara karşı 50.000 Pounda kadar güvence sunuyoruz (Sigorta bedeli daha da yükseltilebilir). Ayrıca eşyalarınız için özel koli ve ambalajlar seçebilir, eşyalarınızı kendi sigorta poliçenizle de güvence altına alabilirsiniz.

Depoya yerleştirilen her müşteri eşyası için ayrı bir ekip görevlendiriyor, eşyalarınızın depoya alınmasından istediğiniz adrese gönderilmesine kadar tüm iletim sürecine güvence veriyoruz.

Eğer İsviçre’ye taşınıyorsanız gümrük vergileriyle ilgili danışmanlık hizmeti de vermekte, ihracat envanterlerinin hazırlanması ve gümrük düzenlemeleriyle ilgili işleri sizin için yürütüyoruz. Küçük ölçekli sevkiyatlar için birçok iş ortağımızla iletişim kurarak, nakliye işlerinizi kısa sürede halledebiliyoruz.

Uluslararası Taşıma
Uluslararası taşımalarda profesyonel paketleme hizmeti veriyoruz. Yurtdışı taşımacılığı; deneyimli, yüksek seviyeli eğitim almış paketleme elemanları ve yüklemenin doğru şekilde yapılmasını gerektirir. ABS Taşımacılık, İngiltere’nin en deneyimli uluslararası nakliyecileriyle çalışmaktadır.

İhtiyaçlarınıza Özel Nakliyat Seçenekleri
Geniş içerikli nakliyat hizmetlerimiz sayesinde bütçeniz ve taşınmak istediğiniz tarihe göre ihtiyaçlarınız için en uygun hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Firmamız karayolu, denizyolu veya havayoluyla gönderim yapabilmektedir. İhtiyaçlarınız ve bütçenize en uygun şartları sunan hizmetlerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.