Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama Fiyatları

20 Kasım 2016 Pazar

Eşyalarınız Güvenlik Sistemli Depolarımızda Güvenle

Uluslararası eşya taşımacılığının güvenilir ismi olan ABS Transport, yurtdışında eşya depolama ihtiyaçlarınıza da nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi garantili ve her bütçeye uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Eşya depolama fiyatları konusunda endişeye yer bırakmayan firmamız Avrupa’nın dört bir yanına yayılan geniş nakliyat filosunun yanı sıra depolama konusunda da birçok seçeneğe sahiptir. Avrupa ülkelerinin merkezlerinin dışında pek çok şehirde eşyalarınız için depolarımız bulunduğu gibi ayrıca onlarca kurumsal iş ortağımız sayesinde arzu ettiğiniz tüm şehirlerde de depo ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Eşyalarınızın güvenliği için 7 gün, 24 saat sürekli gözetim altında tutulan depolarımızda güvenlik, eğitimli ve deneyimli ekipler tarafından sağlanır.

Yerel depolama hizmetlerimiz sayesinde depoya ihtiyacınız olduğunuzda eşyalarınızı kısa veya uzun bir zaman boyunca muhafaza altına almak için küçük bir servet ödemenize gerek kalmıyor. Evinizdeki birkaç küçük parça eşyayı kısa süreliğine depolamaya ihtiyaç duyduğunuzda bizden yardım isteyebileceğiniz gibi, ev ve işyerinizin tüm eşyalarını koyabileceğiniz geniş bir depolama alanına ihtiyaç duyduğunuzda da şirketimizin depolarından birini seçebilirsiniz. Depolama fiyatları konusunda sizlere en uygun seçenekleri sunmanın yanı sıra eşyalarınızın güvenliğini de garanti altına alıyor, kıymetli eşyalarınız için sigortalı depolama imkânı da sunuyoruz. Gece görüşlü kamera sistemleriyle güvenliği üst düzeye çıkartılmış olan depolarımız günün her saati CCTV kameralarla gözetlenmekte, hırsızlık gibi ihtimaller de göz önünde bulundurularak depoların hepsinde alarm sistemleri kullanılmaktadır.

Eşyalarınızın depolarımıza nakledilmesinde pratik çözümler sunan ekibimiz ayrıca depodan çıkartılan eşyalarınızı yine aynı özenle arzu ettiğiniz adrese taşımaktadır. Depoya alınma işleminden depodan çıkışı yapılan eşyaların adrese teslimine kadar tüm süreçlerde her müşterimizin eşyasına ayrı bir ekip görevlendiriyoruz. Özel koli ve ambalaj seçeneklerimizde bulunduğu için eşyalarınızın iklimsel şartlardan etkilenmeden, depoda beklediği süre zarfında zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Kayıp ve hasara karşı sigortalı nakliyat hizmetlerimizdeki gibi depolama seçeneklerinde de eşyalarınızı sigorta güvencesi altına alma imkânına sahipsiniz. Taşınacağınız güne kadar eşyalarınızı sizin için muhafaza eden ve istediğiniz tarihte titiz çalışan ekiplerle eşyalarınızı depodan alan ABS Transport ekibi, bu sayede taşınmanın uzaması veya ileri tarihe ertelenmesi gibi durumunda bile mağduriyetini önler.

Etiketler: ABS Taşımacılık
Yorumlar
Yorumunuzu bırakın