Eşya Taşımacılığı

Eşya Taşımacılığı

Uzun bir tatilden sonra eve mi dönüyorsunuz? Belki de öğrencisiniz ve artık yanınızda götürdüğünüzden çok daha fazla eşyanız olduğunu fark ettiniz. Havayolları şirketine kabarık eşya taşıma ücreti ödemek yerine çok daha makul fiyatlarla sunduğumuz kapıdan kapıya teslim, eşya taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. ABS Taşımacılık eşyalarınızı kapınızdan alarak, dünyanın dört bir yanına teslim eder.

ABS Taşımacılık Avrupa’nın her yerine teslimat yapmakta, eşya taşımacılığı konusunda deneyimli olan sıcakkanlı ekibimiz sizlere her zaman en uygun en uygun fiyatları sunmaktadır. Müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumları görmek için Facebook sayfamıza göz atabilirsiniz.

Uluslararası Eşya Taşıma Servisi
Eşya taşımacılığı hizmetlerimizde göndericilerin karton kutu ihtiyacını ücretsiz olarak karşıladığımız gibi eşyalarınızı İngiltere ve İrlanda’nın her yerinden, ekstra ücret talep etmeden teslim alıyoruz.

Eşya Taşıma Ücreti
Eşya taşımacılığında bütçe dostu fiyatlarla denizyolu taşımacılığı, çok daha hızlı iletim yapılan havayolu taşımacılığı ve kurye gönderim hizmetleri veriyoruz. Cazip fiyatlar sunmanın da ötesinde iletilerinizin zamanında adrese teslim edileceğini garanti ediyoruz. Daha fazla bilgi için Eşya Taşımacılığı Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya Uluslararası Eşya Taşımacılığı sözleşmemizi indirebilirsiniz.

Ev Eşyası Taşıma
Ay sonunda evinizi mi taşımanız gerekiyor? Farklı bir ülkede ikamet ettiniz ve artık eve dönme zamanı geldi. Belki de yeni bir ülkede, yepyeni bir yaşama başlamak istiyorsunuz. Peki, tüm bu ev eşyalarıyla ne yapacaksınız? İşte burada ABS Taşımacılık devreye gidiyor, evden eve taşıma hizmetleriyle tüm eşyalarınızı Avrupa’nın her yerine, uygun ücretlerle taşıyor.