Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

21 Kasım 2016 Pazartesi

Evden Eve Taşımacılığın Normlarını Belirliyoruz

Evini taşıması gereken herkes, eşyalarını teker teker kolilere yerleştirmek ve mobilyalarını dikkatli bir şekilde sökmek gibi pek çok yorucu işe katlanmak zorunda kalırdı, en azından ABS Tranport’un sunduğu evden eve taşımacılık hizmetlerine kadar… Bütün bu toparlanma işlerin taşındıktan sonra tekrar edilmesinin gerekmesi yani eşyaların bu defa da kolilerden dışarı çıkartılması, ev taşımanın her iki adreste de zor bir iş olmasına neden olur. Ev taşımak bu kadar zorken bu işi günümüz şartlarında daha da zor bir hale sokansa, ailelerin güvenebileceği ve makul fiyatlı nakliyat firması bulmasıdır. Firmamız bu zorluğu ortadan kaldırarak güvenilir nakliyat çözümleri sunmakta, üstelik dünyanın dört bir yanına eşya taşıyan şirketimiz tüm bu kurumsal nakliyat çözümlerinden bütçenizi zorlamadan yararlanmanız için en cazip fiyatlarla çalışmakta.

Firmamız yurtdışına eşya taşımacılığı dâhil, evden eve nakliyatın her alanında profesyonel ekiplerle çalıştığından sizlere garantili hizmetler sunmaktadır. Müşterilerimiz evini ister yurt içinde herhangi bir yere isterse de Avrupa’nın herhangi bir kentine taşıyor olsun eşyalarının zarar görmeyeceğinden zaten emin olduğundan, taşınmayla ilgili farklı konulara odaklanır. Müşterilerimiz eşyalarına zarar vermeyeceğimizden emin olduğu için yıllardır İngiltere’den Almanya’ya nakliyat ihtiyaçlarının tamamında firmamızı tercih etmekte, bu sayede hem güvenle eşya taşımanın rahatlığını yaşamakta hem de astronomik meblağlar talep eden şirketlere mahkum kalmaktan kurtulmakta. Şirketimizin hizmet politikası gereği yurtdışına eşya taşımacılığı hizmetlerimiz de öğrencilere özel indirimler uygulayarak, yurtdışına dil ve mesleki eğitim almaya giden öğrencilere bütçe dostu çözümler sunmaktadır.

Uluslararası nakliyatın her alanında faaliyet gösteren firmamız yurtdışına antika eşya ve sanat eseri taşımacılığı gibi büyük özen ve tam anlamıyla profesyonellik isteyen alanlarda da uzmanlaşmış olduğundan, evinizin taşınması için ABS Transport’un en güvenilir seçim olacağından emin olabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz evinizin eşyalarının taşınması için asansör dâhil ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlara sahip olduğu gibi, eşyalarınızın nicelik ve niteliğine göre en uygun nakliyat araçlarıyla evinize gelir. Koli ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra eksperlerimiz ücretsiz keşif yaparak, taşınma öncesinde tüm işlerin kusursuz şekilde yapılmasını sağlayacak gerekli planlamaları yapar.

Etiketler: ABS Taşımacılık
Yorumlar
Yorumunuzu bırakın