Strese Girmeden Ev Taşımak Mümkün

Strese Girmeden Ev Taşımak Mümkün

19 Kasım 2016 Cumartesi

ABS Transport olarak Avrupa’nın dört bir yanına eşya taşımacılığı yaptığımız yıllar içinde edindiğimiz deneyimi, evinizi gerek yurtiçi gerekse de yurtdışına taşımanız gereken durumlarda size rahatlık olarak sunuyoruz. Bu rahatlık sayesinde tüm işleri uzman ekibimizin ellerine bırakabilir, evinizi ister farklı bir kente isterseniz de yurtdışına taşıyor olun strese girmeden tüm işlerin hallolmasını sağlayabilirsiniz. ABS Transport güvencesiyle sunulan tüm evden eve nakliyat hizmetleri eşyalarınızın koli ve paketlenmesinden başlayarak, taşınma işlemlerinin tüm aşamalarında zahmete girmenizi engeller. Eşyalarınıza uygun araç bulmak uğraşmanıza gerek bırakmayan firmamız aynı şekilde evinizi yurtdışına taşımak istediğiniz durumlarda gümrük işlemleri ve evrak işleriyle günlerce uğraşmanıza gerek bırakmaz.

Eşya taşımacılığı konusunda tüm uluslararası akreditasyon süreçlerini başarıyla tamamlamış olan firmamız Avrupa’nın dört bir yanına, uzun yıllardır binlerce ev eşyasını sorunsuz taşımış ve hala taşımaya devam etmektedir. Bu deneyim sayesinde evinizin taşınma sürecinde tüm müşterilerimize büyük kolaylık sunuyor, keşif aşamasından itibaren ihtiyaç duyulan her adımda müşterilerimizin yanına yer alıyoruz. Hizmetlerinin merkezinde her zaman için müşteri memnuniyeti yer alan ABS Transport ekibi evin taşınmasından haftalar öncesinden eksperler yardımıyla eşyaların nasıl taşınacağını planlar, tüm bu planlama sürecine sizi de dâhil ederek hizmetlerden memnun kalmanız için titiz çalışır. Taşınmak istediğiniz zaman aralığı, eşyalarınızın niceliği ve niteliği, nereye taşınacağınız gibi tüm detayları değerlendiren uzmanlarımız size özel bir taşınma planlaması yapar. Böylelikle taşınma günü geldiğinde ekibimizde görev alan tüm profesyoneller ne yapacağını tam olarak bilir, herhangi bir problem veya aksaklık yaşanmaksızın eşyalarınız asgari süre zarfında yüklenir.

Yeni model araçlardan oluşan, geniş bir filoya sahip olan firmamız eşyalarınıza uygun yapıda nakliyat araçlarıyla taşımacılık yaptığı gibi bu eşyaların yüklenmesi ve boşaltılması gibi konularda da amatör kişilerle çalışmaz. Eğitimli ve eşya taşımacılığı konusunda iş deneyimi olan profesyonellerden oluşan ekibimiz, eşyalarınızın tamamını dikkatlice taşır. Firmamız zaten uluslararası antika eşya taşımacılığı alanında da faaliyette olduğundan, parasal değeri yüksek ve hassas eşyaların uzun mesafelerde nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Ev taşımayla ilgili her türlü sorunuz için bize ulaşmanız yeterli.

Etiketler: ABS Taşımacılık
Yorumlar
Yorumunuzu bırakın