Türkiye İngiltere Arası Nakliyat

Türkiye İngiltere Arası Nakliyat

22 Kasım 2016 Salı

Evinizi İngiltere’ye Taşımak Mı İstiyorsunuz?

Türkiye’deki evini İngiltere’ye taşımak isteyen herkes gerekli vize işlemlerini ve yolculukla ilgili tüm detayları ayarladıktan sonra sıra evin tüm eşyasının yeni adrese taşınmasına gelir. Semt içinde ikamet değişikliği yapıldığında bile ev eşyalarının taşınması zorlu bir uğraşa dönüşürken tüm bu eşyaların başka bir ülkeye, İngiltere’ye taşınmasıysa daha da güç bir iştir. Türkiye İngiltere arası nakliyat hizmetlerini, tüm bu zorluklarla uğraşmanıza gerek kalmayacak pratiklikte sunan ABS Transport ise her bütçeye uygun uluslararası taşımacılık hizmetleriyle yanınızda.

Evinizin eşyaları arasından sizin için en değerli ve en çok ihtiyaç duyacağınız eşyaları seçmeniz durumda dahi kilolarca ağırlıkta ve geniş alan kaplayan kolilerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Metreküp ve ağırlığa göre uluslararası nakliyat işlemlerine fiyat biçen kargo şirketlerinden yardım almaksa tahmin edilenden çok daha yüksek bir harcama yapılmasına yol açabilir. Eşya taşımacılığı konusunda uluslararası deneyimi bulunmayan firmalara güvenilmesi durumundaysa alınan risk, fiyat konusunda sağlanan avantajdan çok daha büyük olacaktır. Firmamız bu sebeple uzun senelerin deneyimine sahip profesyonel ekiplerle nakliyat işlemlerinizi Londra’daki merkezinden yönetmekte, gümrük işlemleri dâhil sizlere tüm evrak işlemlerinde yardımcı olmaktadır. Havaalanındaki uluslararası taşımacılık firmalarının talep ettiği yüksek ücretlerin aksine birçok indirim avantajı sunan ABS Transport, bütçenizi zorlamaksızın evinizin tüm eşyasını İngiltere’deki yeni adresinize ulaştırır. Sigortalı uluslararası eşya gönderimi, uluslararası antika eşya ve sanat eseri taşımacılığı, kargo gönderimi gibi birçok alanda faaliyet gösteren şirketimiz evden eve nakliyat ihtiyaçlarına da güvenilir çözümler sunar.

Yurtdışına taşınacak eşyalarınızı için ücretsiz keşif hizmeti veren ekspertizlerimiz böylelikle taşınma günü hiçbir aksilik yaşanmamasını ve taşınma planlamanızı önceden yaparak, eşyaların taşınacağı gün her şeyin problemsiz halledilmesini sağlar. Titiz çalışan, güler yüzlü ekibimizse koli ihtiyaçlarınızı ücretsiz karşıladığı gibi özel muhafazayla taşınması gereken eşyalarınız için uygun özelliğe sahip nakliyat araçları kullanır. Yorucu ve karmaşık evrak işleri için günlerinizi harcamadan ekibimize güvenerek, tüm bu gümrük işlerinin tarafından halledilmesini sağlayabilirsiniz. Siz İngiltere’de yeni yaşamınızla ilgili diğer konuları düşünürken ekibimizin tüm eşyalarınızı hasarsız, herhangi bir gecikme yaşanmadan yeni evinize ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

Etiketler: ABS Taşımacılık
Yorumlar
Yorumunuzu bırakın