Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

23 Kasım 2016 Çarşamba

Avrupa’ya Ev Taşıyanlar İçin Profesyonel Çözümler

Eşya taşımacılığının deneyimli markası ABS Transport, dünyanın dört bir yanına makul fiyatlarla eşya gönderimi imkânı sunarken evini yurtdışına taşımak isteyenleri de unutmuyor. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimizle taşınma işi yorucu ve bütçe sarsan ağır bir yük olmaktan çıkarak, firmamızın profesyonel hizmet anlayışı sayesinde sorunsuz geçen bir sürece dönüşüyor.

Ülkemizde şehir değiştirmek için evini taşıyanların katlandığı zorluklar ve amatörce hizmet veren nakliyat firmaları yüzünden karşı karşıya kaldığı sorunlar bir kenara dursun, aynı semtte mahalle değiştirmek üzere evini taşımak dahi oldukça zorlu bir süreç olabiliyor. Özellikle hizmet alınan nakliyat firmasının profesyonellikten uzak, özensiz ve bilgisizce hizmet veriyor ya da vermeye çalışıyor olması durumunda birkaç sokak öteye taşınırken bile pek çok problemle karşılaşılması olası. Uluslararası nakliyatın her alanında, uzun yıllardır kurumsal hizmet anlayışıyla hizmet veren ABS Transport ise yurtdışına sanat eseri ve antika eşya dahi taşıyacak kadar gelişmiş bir hizmet anlayışı sunduğundan, evinizin eşyalarını da aynı titizlik ve profesyonellikle taşıyacağından emin olmanızı sağlar. Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerinde ücretsiz keşifle eşyaların sayısına ve özelliklerine göre taşınma planı oluşturan şirketimiz, böylece taşınma günü geldiğinde her şeyin önceden planlandığı şekliyle yani hiçbir sorun yaşanmadan hallolmasını sağlamaktadır. Ekipman ve nakliyat aracı ev eşyalarına göre seçildiğinde bu gibi konularda hiçbir sorun yaşanmamakta, ayrıca nakliyat ekibimiz güler yüzlü ve eğitimli çalışanlardan oluştuğu için eşyalarınız nakliyat araçlarına hiçbir suretle hasar görmeden yüklenir.

Yurtdışına onlarca noktada ofisi ve kurumsal iş ortaklığı bulunan firmaların merkezleri bulunan ABS Transport olarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimizde sorunsuz bir taşınma deneyimi vaat ediyoruz. Gümrük işlerinden diğer evrak işlemlerine kadar deneyimli ekibimiz size her konuda yardımcı olarak, yurtdışına ev taşımak gibi zaten yeterince stresli olan bir işin ağır yükünü omuzlarınızdan almaktadır. Avrupa’nın her yerine ve üstelik fahiş fiyatlarla değil, her bütçeye hitap eden çok cazip fiyat seçenekleriyle ev eşyası taşıyor ve ayrıca müşterilerimizin sigortalı uluslararası taşıma taleplerine de yanıt veriyoruz.

Etiketler: ABS Taşımacılık
Yorumlar
Yorumunuzu bırakın