Uluslararası Nakliye

Uluslararası Nakliye

Türkiye’nin Her Yerinden İngiltere'nin Her Yerine
Ev eşyası taşımacılığında Türkiye, Londra ve Avrupa ülkeleri olmak üzere geniş bir iletim ağına sahip olan ABS Nakliyat, Türkiye’deki gümrük işlemlerinde uzmanlaşmış ekibiyle Türkiye ile İngiltere arasındaki gönderilerinizin hiçbir yasal prosedüre takılmadan en hızlı şekilde iletilmesini sağlar.

Ekibimiz antika ve sanat eseri taşımacılığında da uzmanlaşmıştır. Sanat eseri gibi narin ve yüksek değerli eşyaları dikkatlice paketliyor ve aynı dikkati taşıma sürecinde de gösteriyoruz. Firmamız bu gibi antika ve sanat eserlerinin taşımacılığında en güvenilir hizmetleri sunmaktadır. İşyeri ve ev eşyalarının taşınması da herkes için en stresli uğraşlardan olduğu için tüm bu işleri bize bırakmaya ne dersiniz?

Ambalajlama ve Yerleştirme Hizmetlerimiz
Deneyimli ekibimiz eşyalarınızın ambalajlanmasında ve gönderi adresinde boşaltılarak istediğiniz şekilde yerleştirilmesine kadar her türlü konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Ev ve işyeri eşyası taşımacılığı, uluslararası kargo gönderimi gibi konularda detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz sitemizde ayrıca Kuzey Londra’daki merkezimizden Türkiye’deki ofislerimize kadar tüm gönderi ağımızla ilgili adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz sorularınıza yanıt vermek için her zaman hazırdır.

Ekibimiz, taşınma gününüzün zahmetsizce ve stressiz bir şekilde geçmesini sağlamak üzere eğitilmiş profesyonellerden oluşmaktadır. Mobilya taşıma konusunda oldukça yetenekli olan elemanlarımız taşıma işlemlerinde oldukça dikkatli çalışır ve her zaman kibardır. Yeni eşya taşıma araçlarından oluşan geniş bir filomuz bulunmakta; bu araçların asansör, taşıma kafesi gibi ünitelerini deneyimli operatörlerimiz kullanmaktadır. Uzun ve orta vadeli depolama ihtiyaçlarınız için kendimize ait olan depoları kullanıyor ve bu sayede emanetlerinizi en güvenilir şekilde saklıyoruz. İşyeri ve ev taşıma konusunda tam ambalajlama ve yarı ambalajlama hizmetlerimiz bulunmaktadır ancak dilerseniz ambalajlama işini kendiniz de yapabilirsiniz.

Sigortalı gönderilerde eşyalarınızın kaybolması veya hasar görmesi gibi risklere karşı 50.000 Pounda kadar teminat sunuyoruz. Ayrıca dilerseniz eşyaların taşınması için kendi ambalaj ve örtülerinizin kullanılmasını da isteyebilirsiniz.

Taşınma, hayatınızdaki önemli olaylardan biridir. Bizlerse bu önemli olayı mümkün olan en kolay ve eğlenceli hale getirmek için çalışıyor, kaliteli hizmet vermeyi tutku haline getirdiğimiz için ABS Taşımacılık olarak sizlere profesyonellikten ödün vermeden hizmet sunuyoruz.

Türkiye ve İngiltere'nin her yerine eşyalarınızı taşıyan firmamızla her türlü sorunuz ve tavsiye almak için dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.