Yurtdışına Eşya Taşıma

Yurtdışına Eşya Taşıma

24 Kasım 2016 Perşembe

Yurtdışına Eşya Taşımanın Kolay Yolu

Gümrük giriş-çıkış işlemleriyle uğraşmadan ve yol boyunca eşyalarınızın başına ne geleceğini düşünmeniz gerekmeden ev ve işyerinizin tüm eşyasını, Avrupa’nın dört bir noktasına kısa sürede ve çok uygun fiyatlarla taşıyoruz. ABS Transport olarak geniş bir filo ve iletim ağına sahip olduğumuz için ihtiyaçlarınızın tamamına güvenilir çözümler sunabilmekteyiz. Yurtdışına eşya taşıma konusunda İngiltere’den Avrupa ülkelerine kadar oldukça geniş bir nakliyat ağına sahip olan firmamız eğitim için yurtdışına giden öğrencilerden evini yabancı bir ülkeye taşımak isteyen ailelere kadar tüm müşterilerine pratik çözümler sunmakta, taşınacak eşyanın nitelik ve niceliğine göre nakliyat için en uygun araç ve ekipmanları kullanmakta.

Yurtdışına hızlı eşya gönderimi, denizyoluyla iletim ve uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sunan ABS Transport sayesinde yurtdışına eşya taşımak için havayolu şirketlerinin yüksek tarifeli hizmetlerine mahkum kalmıyorsunuz. Firmamız uluslararası eşya taşımacılığının en zor alanlarından olan sanat eseri ve antika eşya nakliyatı alanında da uzun yıllardır faaliyet göstermekte, yurtdışına antika eşya ve sanat eseri taşıma hizmetlerinden faydalanan müşterilerinin tamamını memnun edecek kadar üst düzey bir kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. En nadide parçaları bile hasarsız şekilde dünyanın dört bir yanına taşıyan uzman ekiplerimizin, sizin de eşyalarınızı aynı özenle arzu ettiğiniz adrese ileteceğinden emin olabilirsiniz. Yüksek değere sahip gönderimleriniz için ayrıca sigortalı uluslararası nakliyat hizmetlerimi de bulunmakta.

Ülkemizden İngiltere ve İrlanda’ya eşya taşımak isteyenlere pratik ve oldukça cazip fiyatlara sahip yurtdışına eşya taşıma hizmetleri sunan şirketimiz ayrıca Avrupa’nın tüm merkezlerinde kurumsal iş ortaklarıyla eşya gönderimi konusunda sınırları ortadan kaldırıyor. Eşyalarınızın taşınması esnasında ihtiyaç duyacağınız kolileri hiçbir ek ücret talep etmeden karşıladığımız ve nakliyat elemanlarımızı işlerinizi kolaylaştırmak için görevlendirdiğimiz ev taşımacılığı hizmetlerimizden uluslararası antika taşımacılığına kadar ABS Transport olarak tüm müşterilerimize aynı kalite anlayışıyla hizmet veriyoruz. Yurtdışına eşya gönderimi hizmetlerimizde eşyalarınızın sapasağlam bir biçimde istediğiniz adrese iletilmesine gösterdiğimiz özeni, aynı şekilde eşyalarınızın gecikme olmaksızın istediğiniz tarihte teslim edilmesi konusuna da gösteriyor ve gecikmelere izin vermiyoruz.

Yorumlar
Yorumunuzu bırakın